Your search results

Predaj skladových a výrobných priestorov, Nitra

1 €
Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj, Západné Slovensko, Slovensko,
pridať do obľúbených
744

Popis

Ponúkame na predaj skladové a výrobné priestory 2008 m2 v Nitre. Vstup na pozemok o veľkosti 6214 m2 je riešený vstupnou bránou s automatickým otváraním, motorom na diaľkové ovládanie a videovrátnikom. Je oplotený, prístupný priamo z verejnej mestskej komunikácie s vlastnými pozemkami, dostatočne veľkým dvorom i s parkoviskom a s dobrou infraštruktúrou inžinierskych sietí vybudovaných v tomto areáli. Jedná sa o prednú dvojpodlažnú časť stavby „Skladu“ situovanú v dvoch poliach tejto halovej stavby. Nehnuteľnosť bola kolaudovaná v roku 1989, avšak v rokoch 2006-2007 prešla kompletnou rekonštrukciou.
Najväčšia rekonštrukcia bola realizovaná v administratívno-sociálnej časti stavby, kde bol realizovaný nový samostatný vstup do tejto časti stavby s novými administratívnymi priestormi na poschodí. Kompletne bola prerobené i pôvodná administratívno-sociálna časť tejto stavby v prízemí. Nanovo boli realizované všetky prvky krátkodobej životnosti stavby – okná, dvere, podlahy, vnútorné i vonkajšie úpravy povrchov stien, strešná krytina, klampiarske konštrukcie, všetky rozvody vnútorných inštalácií, ústredné vykurovanie s novou inštaláciou plynu, vnútorné vybavenie, vybavenie kuchýň, zabezpečovacie zariadenie, podhľady stropov, keramické obklady.
Dispozícia:
Prízemie /I.NP/ – päť kancelárií o veľkosti od 21 do 35 m2, sociálne zariadenia pre zamestnancov (WC muži a ženy, šatne muži a ženy s WC a so sprchami), kuchynka, komunikačné chodby, vstupné zádverie a závetrie, vstupná hala s hlavným schodiskom, priestory dvoch schodísk s komunikačnou chodbou, miestnosť pre upratovačku, skladovacie priestory, kotolňa a elektrorozvodňa.
Poschodie /II.NP/ – štyri kancelárie o veľkosti od 21 – 35 m2, dve kuchynky, WC s umyvárkou, chodby, šatňa a miestnosť archívu 103 m2.
Sklady:
1. – 64,63 m2, 2. – 90,56 m2, 3. – 1,49 m2. 4. – 103,71 m2, 5. – 318,05 m2, 6. – 80,62 m2, 7. – 557,84 m2
Areál je možné využívať, okrem ťažkých prevádzok, prakticky na všetky formy podnikateľskej činnosti, ktorú je možné realizovať v tejto časti mesta (administratíva, obchod, sklady, ľahká výroba, služby). Po oboch stranách nehnuteľnosti sú rampy – 92 m2 a 101,63 m2.
IS: voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Trafostanica s transformátorom, sú vo vlastníctve predmetnej nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť je zaťažená hypotékou, ktorá sa bude pri predaji vyplácať. Viac info pri obhliadke, k nahliadnutiu aj znalecký posudok. Cena v RK na vyžiadanie.
Výhody: veľmi dobrá lokalita, v blízkosti výjazd na diaľnicu, možnosť využitia areálu na rôzne účely, prípadne investícia na prenajímanie, krásne upravené okolie, …

Adresa: Nitra, okres Nitra, Nitriansky kraj, Západné Slovensko, Slovensko
Mesto:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Google Maps
ID nehnuteľnosti: 19174
Cena: 1 €
Úžitková plocha: 2,008 m2
Vlastníctvo: Osobné

Recenzie

Potrebujete sa prihlásiť ak chcete pridať recenziu

Jana Urbanová

Maklér
30 nehnuteľností

Kontaktujte ma

Naplánovať obhliadku?
Na súkromné ​​správy môžete odpovedať zo stránky doručená pošta vo vašom používateľskom účte.

Compare Listings